• Konum
  • 08:30 - 18:00 Çalışma Saatleri

Özel İmalat

Firmamız ihtiyaçlarınıza uygun olarak hazırlanacak parça veya ekipmanları hızlı, seri ve kaliteli şekilde üretim yapmaktadır. Talepleriniz için bize yazın, satış temsilcilerimiz en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş yapacaklardır.

İşletmelerin yaşamlarını sürdürmelerini ve hedefledikleri karı gerçekleştirebilmeleri pazara yeni ürünler sürerek veya ürünlerinde değişiklik yaparak, yani ürünlerini geliştirmek mümkündür. 

Hayata geçirilecek yeni ürün fikri için görüş almak, ürünün müşteri ihtiyacına ne kadar cevap verdiği, doğru çalışıp çalışmadığı vb. özellikleri sorgulamak ve sınamak önemli ve yararlıdır. Prototipleme ve prototip ürün konusu da ürün geliştirmede önemli bir yere sahiptir.

Endüstriyel  tasarım sonucu bilgisayar ortamında üç boyutlu modellenir ve bu yöntemle fiziksel dünya ile sanal dünya birbirine bağlanır. Bu hassas ve etkin ürün geliştirme aşamasıdır. Bu sayede alternatif tasarımlar çok daha kısa sürede oluşturmak test edilebilirler.

Hızlı prototipleme ile bire bir numunenin yapılması sayesinde tasarım aşamasında iken sorunların farkına varılması ve ortadan kaldırılması sağlanır.